ASISTENT COMERCIAL

IMARK SISTEM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei in scopul identificarii de clienti pentru anumite categorii de produse
- contactarea furnizorilor interni si externi in scopul solicitarii de oferte de pret
- prezentarea intentiei de colaborare si identificarea conditiilor de achizitie (termen de
livrare, termen de plata, moneda, pret etc.)
- mentinerea relatiei cu partenerii interni si externi pentru inregistrarea cererilor de
produse si comunicarea ofertelor

CERINTE

- experienta in achizitii
- dictie impecabila - romana si engleza (nivel avansat)
- studii superioare
- minim 1 an experienta intr-o functie cu atributii similare
- corectitudine
- viteza de reactie
- asertivitate
- sociabilitate
- reprezinta un plus cunoasterea limbii franceze

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- laptop
- telefon de serviciu

Compania IMARK Sistem este o societate romaneasca cu capital integral privat infiintata in 2007, a carei activitate principala este proiectarea, dezvoltarea, comercializarea de solutii de marcare si codare industriala, ambalare, dozare, detectie metal, conveiere, paletizare si automatizari industriale clientilor din industria alimentara, industria de bauturi, industria produselor cosmetice, industria de fire, cabluri, industria de automobile, industria de produse electrice si electronice etc.

Misiunea IMARK Sistem este sa ofere solutii flexibile, eficiente si de calitate care sa se potriveasca nevoilor clientilor.

Pentru ca suntem in permanenta dezvoltare, cautam noi colegi compatibili cu mentalitatea si valorile noastre, care sa faca parte din echipa de specialisti ce se ocupa de instalarea si punerea in functiune a unor noi linii tehnologice sau echipamente.