Contabil/a

HR Friend

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne cautam coleg/colega:

CONTABIL/A

Ne vei ajuta cu:
-efectuarea inregistrarilor contabile in conformitate cu legislatia in vigoare;
- operarea zilnica a facturilor de la furnizori, precum si a platilor catre acestia;
- verificarea zilnica a soldurilor din banca, casa si avansuri;
- inregistrarea corecta si la zi, in programul utilizat, a tuturor datelor de contabilitate primara si gestiune contabila.

Localitatea: Ortisoara

Daca esti interesat trimite un CV pe adresa de mail jobs@hrfriend.ro sau suna la 0738166548.

CERINTE

Apreciem daca ai:
- studii superioare, specializarea FINANTE - CONTABILITATE;
- experienta in contabilitate primara pentru activitati de comert;
- cunostinte de limba ENGLEZA (constituie un avantaj);
- cunostinte de utilizare a unui soft contabil (SAP constituie avantaj);
- meticulozitate, acuratete si atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim:
- pachet salarial ATRACTIV, care reflecta COMPETENTELE si PERFORMANTELE individuale;
- mediu de lucru propice desfasurarii unei activitati eficiente.

Transportul este asigurat!

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de Resurse Umane - recrutare, selectie de personal