OPERATOR CHIMIST

TERPENA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acuratetea inregistrarilor parametrilor
- Curatirea si etichetarea corespunzatoare a butoaielor
- Indeplinirea la timp si intocmai a sarcinilor specifice trasate sau stabilite de superiorul ierarhic
- Calitatea si corectitudinea raportarilor si a informarilor
- Pastrarea confidentialitatii informatiilor legate de firma
- Utilizarea si pastrarea in bune conditii a documentelor cu regim special

CERINTE

- Absolvent studii medii
- Curs de Opertor Chimist
- Experienţă profesională de minim1 ani pe domeniu în post similar constituie un avantaj
- Abilităţi personale: onest, atitudine proactivă, fire comunicativă, rezistență la stres, capacitate de organizare, persoană orientată spre rezolvarea problemelor, abilități de lucru în echipă,
- Cu posibilitate de relocare în Orăștie sau navetă

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie solidă
- Posibilități de promovare în cadrul companiei
- Pachet salarial atractiv, în funcție de performanțe

S.C. TERPENA S.R.L., cu sediul în Orăstie, judetul Hunedoara, cu o vechime în domeniu de peste 16 ani, este o societate cu capital privat românesc ce activează în industria chimică, specializată în fabricarea de Uleiuri Esentiale şi Chimicale Aromatice.
Datorită implicării în dezvoltare si diversificare a produselor, societatea Terpena este unul dintre principalii jucători pe piata fabricării Uleiurilor Esentiale si Chimicalelor Aromatice din Europa.