Vanzatoare/ Gestionara Magazin Vopsele Auto

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta o companie tanara si dinamica din Romania, fiind formata din oameni cu o vasta experienta in domeniul produselor destinate vopsitoriilor auto si nu numai, cu magazine in toata tara.
Cautam pentru Oradea o Vanzatoare/ Gestionara pentru magazinul situat pe Str.Clujului, cu experienta in vanzari, gestiune marfa in magazin; industria auto reprezinta avantaj.

Titlu post: Vanzatoare/ Gestionara Magazin Vopsele Auto
Nr.posturi: 1
Locatie: Oradea, jud. Bihor
Responsabilitati
- prezentarea si vanzarea produselor catre clienti;
- preluare marfa si verificarea avizelor de insotire a marfii;
- receptii marfa;
- gestiunea produselor si a stocurilor ( program de gestiune folosit WinMentor)
- intocmire acte contabile primara: facturi, bonuri, receptii etc.;
- procesare inventar

CERINTE

- studii medii
- avantaj experienta in vanzari/ magazin
- gestiune stocuri, contabilitate primara;
- experienta in relationarea cu clientii;
- utilizarea Pachetului Office;
- persoana active, serioasa si responsabila;
- abilitati de comunicare si relationare;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Program de lucru de L-V 8.30-17.00
- Sambata Inchis
- Locatie: Str.Clujului Oradea

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!