Vânzătoare și contabilă primară

Sc.Serplast SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :
- Asigurarea principiilor de prezentare și depozitare a produselor, conform instrucțiunilor interne
Activitatea de încasare
Deservirea amabilă , rapidă a clienților și recomandarea produselor noastre
Cunoașterea normelor și detaliilor pentru produsele noastre,
Depozitarea, manipularea şi aranjarea produselor la raft
Menținerea ordinii și curățeniei la locul de muncă
Participarea la realizarea inventarelor și întrărilor produselor
Îndrumarea teoretică și practică a noilor angajați

Aplicații la Sfântul Apostol Andrei nr.10, in zilele lucrătoare ora 9-17, aduceți CV scrisă cu mână, cu poză atașată.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Limba maghiară și română PERFECT, avantaj limbă engleză
- Timbrul vocii plăcut şi dicţie foarte bună
- Absolvent studii medii;
- Abilitați de comunicare, persoană dinamică, activă, comunicativă, orientată către client;
- NUMAI pe termen lung
- Rezistență la stres
- Punctualitate, rigurozitate și profesionalism în îndeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Capacitate foarte bună de organizare, de respectare a termenelor limita;
- Avantaj abilități bune de lucru cu calculatorul (Excel, Word, Photoshop Etc.) și cu programe de contabilitate(Winstoc, SQL );;
- Capabilă să lucreze atât independent cât și în echipă;
- Persoană prezentabilă, atentă la detalii, amabilă, atitudine pozitivă;
- Experiența într-o poziție similară în vânzare și în contabilitate primară este un avantaj
- Aspect fizic plăcut, Prezența agreabilă.
- Disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

150-200 Euro
• Posibilități de dezvoltare personală și profesională.
• Mediu de lucru plăcut, modern și dinamic
• Lucrul într-o echipa tânăra, dinamică, in continua dezvoltare.
VĂ RUGĂM APLICAȚI NUMAI DACĂ ÎNDEPLINIȚI CERINTELE MENTIONATE MAI SUS.

Firma noastră și-a început activitatea în anul 1994 în Oradea. Ne-am construit sediul firmei într-o zonă fermecată, pe malul Crişului Repede unde ne desfășurăm activitatea și în prezent. Avem 46 de angajați mereu preocupați de dezvoltarea afacerii noastre, ei desfășurându-și activitatea de producție pentru peste 900 de clienți atât în țară cât și în străinătate.

Cea mai bună calitate din Europa, la preț de producător.

Fiind producător unic brevetat, putem executa la comenzi mai mari (peste 1000 lei) și alte modele, forme și dimensiuni din brad artificial, pin artificial și aranjamente . Numai trebuie să comunicați exact despre ideea dumneavoastră.

Recent am deschis și magazinul firmei unde la prețuri foarte convenabile oferim accesorii pentru florării și pompe funebre, buchete de flori de mătase, panglici, hârtii de împachetat, lumânări de botez, articole de cadou speciale, etc.