Tehnolog Prelucrari Mecanice

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este una dintre cele mai importante companii cu capital privat din vestul Romaniei, specializata in productie auto. Cautam o persoana pentru postul de Tehnolog cu studii in domeniul mecanic sau TCM

Responsabilitaţi :
- asigura documentatia tehnica si de control pentru reperele executate in cadrul atelierului prelucrari mecanice;
- urmareste ca documentatia tehnica existenta in atelierul prelucrari mecanice sa fie distribuita la punctele de lucru;
- asigura necesarul de scule aschietoare pentru masinile unelte din cadrul atelierului prelucrari mecanice;
- executa desene si tehnologii pentru piesele deteriorate de la masinile unelte care fac parte din procesul de productie;
- stabileste si asigura consumul de materiale ;
- coordoneaza un numar de minim 25 persoane din atelierul prelucrari mecanice, avand in supervizare: centre de prelucrare, masini CNC , strunguri , freze etc.

CERINTE

- studii superioare tehnice (mecanica, constructii de masini);
- disponibilitate pentru program prelungit;
- cunostinte solide de desen ethnic;
- experienta de minim 3-5 ani in atelier, coordonare muncitori

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!