Tehnician sisteme de securitate

Nexia Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania NEXIA CONSULTING din Oradea, furnizor de servicii, soluţii şi produse în domeniul IT şi al telecomunicaţiilor, doreşte să-şi lărgească echipa de profesionişti cu TEHNICIENI PE SISTEME DE SECURITATE pentru cablarea, instalarea şi mentenanţa instalaţiilor de curenţi slabi: date – voce, sisteme de supraveghere video, sisteme alarmă, detecţie incendiu, control acces, sonorizare

CERINTE

•Absolvent studii medii/superioare cu profil tehnic, cu sau fără experiență
•Eficiență în îndeplinirea sarcinilor de serviciu
•Persoană cu gândire pozitivă, energică, proactivă, amabilă, eficientă
•Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

•Pachetul salarial în funcţie de abilităţile candidatului
•Bonusuri în funcţie de performanţă
•Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare şi posibilitatea de dezvoltare profesională
•Integrarea intr-o echipă tânără într-un mediu de lucru profesionist şi modern

Compania NEXIA CONSULTING din Oradea, furnizor de servicii, soluţii şi produse în domeniul IT şi al telecomunicaţiilor