Sudor

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Sudor, pentru clientul nostru din Parcul Industrial Oradea, active in sectorul automotiv, renumit in fabricarea de constructii metalice, componente/asamblari - diverse structuri metalice.

Responsabilitatile postului:
- Sudura: MIG/MAG cu corgon si argon;
- Sudarea instalatiilor si constructiilor metalice, ajustarea si asamblarea diferitelor repere dupa desen tehnic - in domeniul automotiv;
- Sudarea pe placi, tevi si profile;
- Sudarea in diferite pozitii de sudura; sudarea diferitelor cusaturi;
- Pregatirea materialelor pentru sudura si verificarea aparatelor de sudura;
- Asamblarea, sudarea si prelucrarea componentelor;
- Potrivirea pieselor in vederea taierii sau sudarii;
- Sudarea si taierea metalului si plasticului.

CERINTE

- Cunoasterea diferitelor procese de sudura;
- Experienta in domeniu, Mig Mag, constructii metalice - indiferent de nivelul studiilor;
- Deprinderi tehnice si cunostinte in citirea unui plan;
- Persoana responsabila si serioasa.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare atractiva – se negociaza in urma interviului, in functie de experienta etc.;
- Program de lucru: Luni-Vineri, 06.00-14.30;
- Tichete de masa, decontare transport;
- Conditii de lucru intr-un spatiu modern;
- Echipament de protectie necesar.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!