Sofer distributie

SC SIDE GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati, sarcini:
- Preia, transportă şi predă produsul comercializat, şi alte materiale, în condiţii optime şi în cantităţile prevăzute în documentele de însoţire.
- Exploatează corect , utilizează optim şi întreţine corespunzător mijloacele de transport din dotare.
- Preia şi predă documentele de livrare, şi instrumentele de plată de la (la) clienţi (furnizori).
- Ajută la încărcarea şi descarcărea mărfii, atât la depozit cât şi la clienţi, respectiv furnizori , prin respectarea dispozitiilor referitoare la cantitatea, sortimentaţia şi calitatea prescrisă în comenzi.

CERINTE

Abilitaţi:
- Rapiditate
- Flexibilitate
- Dexteritate
- Corectitudine
- Capacitate de comunicare
- Ordonat
- Disciplinat
- Rezistenta la stres si efort

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o companie nationala, in cadrul unei echipe tinere si dinamice.
Pachet salarial atractiv, in care sunt incluse si tichete de masa.

Side Grup este o companie cu o vechime de 10 ani pe piata din Romania, flexibila si dinamica, liderul pietei nationale de curatenie si igiena oferind clientilor sai o gama larga de produse destinate aplicatiilor profesionale. Pozitia de direct si exclusiv importator al produselor din portofoliu, ne ofera sansa de a oferi clientilor nostri preturi avantajoase care, coroborate cu serviciile logistice prestate, sa asigure reduceri de costuri in aria serviciilor si materialelor indirecte