Sofer distributie

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta cel mai mare producator de materiale pentru izolatii, precum si unul din cei mai buni distribuitori de materiale pentru izolatii din Romania.
Cautam un Sofer pentru distributie marfa pt zonele BH, AR, HD, SM, cu experienta de minim 2 ani in distributie marfa.

Responsabilitati:
- Livreaza comenzile catre toti clientii aflati pe ruta prestabilita;;
- Verifica avizele pregatite pentru livare (data, stampila, etc);
- Pregateste marfa pentru livrare si documentele necesare;
- Responsabil cu incarcarea, transportul si descarcarea produselor transportate;

CERINTE

- Studii medii;
- Minim scoala profesionala finalizata;
- Experienta minim 2 ani in transport marfuri generale;
- Permis de conducere categoria B, categoria C prezinta avantaj;
- Cunostinte minime de mecanica auto;
- Fara antecedente penale;
- Capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
- Disponibilitate pentru program de munca prelungit;
- Bune abilitati de comunicare (in relatia cu clientii si colegii);

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!