Sofer camion cu remorca 10 t in Oradea

SC ESSERS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania H.ESSERS are disponibil 1 post de sofer, pentru camion 10 tone cu remorca, pentru distributie marfa in Bihor si judetele limitrofe.

Descrierea jobului
Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
•Permis conducere cat. C+E
•Atestat profesional pentru transport marfa
•Card digital pentru tahograf
•ADR pentru marfuri periculoase
•Experienta – min 1 an pe camion cu remorca.

Fondată de către Henri Essers în 1928, H.Essers a devenit în timp una dintre cele mai importante companii din Europa în domeniul transporturilor și al logisticii pentru sectoare ca produse chimice, farmaceutice, medicale, precum și produse de înaltă calitate. Compania a cunoscut o dezvoltare masivă în ultimul deceniu, determinată de creșterea autonomă și de o serie de achiziţii strategice. În 2014, H.Essers a raportat o cifră de afaceri de 442 milioane de euro.