Sef productie pavaje

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un producator renumit din Bihor, pe segmentul de piatra decorativa si productie dale-pavaj atat in Romania cat si strainatate; recunoscut pentru lucrarile impresionante de amenajari interioare si exterioare, prestate in aceasta zona.
Complexul de productie este langa Oradea, in plina expansiune , colectiv tanar si dinamic, cu orientare dezvoltare. Cautam Muncitori pentru productie si un Sef productie

Responsabilitati :
- organizeaza , coordoneaza si verifica activitatea echipelor de lucru
- managerierea productiei si planificarea productiei
- asigurarea unei optimizari, atat a productiei, cat si a partii economice
- asigura necesarul pentru productie, prin achizitiile necesare
- organizeaza deplasari la clienti pentru montaj daca este cazul
- urmarirea bunului mers si a mentenantei fabricii

CERINTE

- studii superioare- de preferat in domeniul tehnic
- cunostinte solide de PC-Excel
- experienta in munca- coordonare echipa/echipe in productie
- sociabil cu personalul firmei
- abilitatea de a identifica zona de rezolvare a problemelor
- seriozitate si inclinatie permanenta spre perfectionare profesionala
- abilitatea de a lucra si gestiona situatiile de stres
- impunerea respectului;
- proactiv, cu initiativa

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva- in fuctie de rezultate si implicare
- posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic
- instruirea si educarea pentru un progres in acest domeniu
- masina de serviciu, telefon, laptop – dupa perioda de proba

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!