Sef Compartiment Calitate

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este una dintre cele mai importante companii cu capital privat din vestul Romaniei, specializata in productie auto.

Responsabilitati
- coordonarea activitatii din cadrul serviciului CTC
- urmarirea nivelului de calitate al produselor
- informarea directorului general cu privire la calitatea produselor
- urmarirea efectuarii incercarilor de fiabilitate a produselor si aplicarea masurilor de imbunatatire
- asigurarea respectarii standardelor de calitate ale clientului
- respunde de executarea calitativa a produselor si mentinerea relatiei cu clientul Caterpillar.

CERINTE

- studii superioare tehnice ( mecanica sau TCM)
- experienta minim 2 ani in sistemul de calitate ISO 9001 (domeniul mecanic)
- cunoasterea limbii engleza si franceze (nivel conversational)
- abilitati de comunicare si relationare dezvoltate
- abilitati de coordonare dezvoltate
- disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv + tichete de masa, prima de concediu, decontare abonament

Relocare daca persoana este interesata si corespunde!

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!