Responsabil Administrativ

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta un brand renumit in Romania si Europa, in domeniul aparaturii industriale de fitness. Cautam un Responsabil Administrativ cu atributii juridice si economice, pentru organizarea, supravegherea si implementarea procedurilor de lucru.
Responsabilitati:
- Verifica si implementeaza procedurile de lucru predefinite;
- Supervizeaza pontaje, evidenta muncitori , organizeaza schimburile de lucru;
- Analizeaza contractele aflate in derulare;
- Aduce in permanenta imbunatatiri Contractelor si verifica corectitudinea acestora;
- Verifica si se asigura ca, Certificatele de garantie sunt conforme si respecta procedura ;
- Formarea, dezvoltarea si gestionarea angajatilor din unitate;
- Aplica cele mai bune politici comerciale;
- Rezolva alte diverse task-uri administrative;

CERINTE

- Obligatoriu: limba maghiara scris- vorbit – avansat;
- Avantaj limba engleza, germana , franceza;
- Se preteaza studii: economice, juridice, administratie publica , dar nu exclusiv.
- Experienta in administrare si organizare personal, politici de munca;
- Persoana tanara, proactiva cu initiativa si perseverenta care impune respect si atitudine;
- Orientare spre rezultate si team player;

BENEFICII OFERITE

- transport:- asigurat
- salarizare atractiva + bonus in functie de performante

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!