Responsabil administrativ

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!
Clientul nostru este o companie specializata in transportul industrial de produse chimice si comercializarea de camioane si cisterne din parcul propriu.

Responsabilitati:
- Planificarea ,coordonarea si controlul activitatii administrative;
- Gestiunea resurselor umane,mentinerea in permanenta a relatiei de comunicare din cadrul firmei;
- Aprovizionarea cu materiale necesare pentru intretinere, reparatiiet., pentru buna desfasurare si functionare a firmei ( birotica , echipamente personal , cisterne etc.)
- Supravegherea utilizarii rationale a resurselor si a efectuarii cheltuielilor.

CERINTE

- Cunostinte avansate de limba italiana + o alta limba straina la alegere, cel putin nivel mediu ( engleza / franceza / germana /);
- Cunostinte utilizare PC – Pachet MS, Internet
- Studii superioare;
- Experienta in munca de birou;
- Disponibilitate la deplasare in Italia , in vederea efectuarii unui stagiu de pregatire pe o perioada de 2 - 3 saptamani, care este OBLIGATORIU;
- Instruire formata sau experienta in domeniul procedurilor si normelor specifice domeniului muncii ,contabilitate, resurse umane – Constituie avantaj
- Seriozitate si asumare a responsabilitatilor;
- Capacitate de organizare, gestionare si implementare a muncii;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Adaptabilitate la schimbari.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare atractiva
- Stagiu de pregatire in Italia pe o perioada de 2-3 saptamani

Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.