Reprezentant zonal vânzări

GHP Intellinget Systems S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :
- Prospectează piața ,contactează clienți potențiali și menține legătura cu clienții deja existenți;
- Prezinta produsele si serviciile companiei in scopul de a convinge clienții să achiziționeze produsele și serviciile promovate;
- Deține informații cu privire la ofertele, detaliile, noutățile tehnice, acțiunile de promovare și evoluțiile produselor pe care le promovează;
- Efectuează prezentări ale produselor promovate cu potențialii clienți;
- Furnizează clienților detalii referitoare la preturile produselor si serviciilor, în toate variantele existente și îi consiliază în alegerea variantei optime;
- Negociază în cadrul licitațiilor, cu clienții strategici;
- Participă la predarea produselor la sediul clientului, instruiește clientul cu privire la utilizarea sistemelor instalate, furnizează documentele aferente;

CERINTE

- Studii universitare finalizate sau în curs de finalizare
- Experiență in vânzări in domeniu tehnic, minim 2 ani (reprezintă avantaj experiența în domeniul sistemelor de securitate)
- Calități de negociere, comunicare scrisă și verbală
- Perseverent și convingator
- Mod riguros de organizare
- Adaptabil la schimbare
- Persoană organizată, responsabilă, obișnuită să lucreze cu deadline-uri stricte
- Disponibilitate de lucru pe teren, dorință de a avea succes
- Atingerea target-ului
- Spirit de echipă
- Seriozitate și consecvență în activitate, abilități de planificare
- Motivat de rezultatele obținute
- Ținută ireproșabilă și prestanță
- Gândire analitică
- Fără antecedente penale
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, la care se adaugă procent calculat în funcție de productivitate și calitatea muncii depuse;
- Mediu de lucru motivant într-un colectiv tânăr;
- Participare la programe de formare profesională;
- Telefon mobil, laptop și autoturism de serviciu;
- Condiții de lucru moderne;

S.C. GHP Intelligent Systems S.R.L. este o companie românească fondată în anul 2011 și are ca obiect de activitatea proiectarea, instalarea și întreținerea sistemelor de securitate. Din convingerea că sistemele de securitate trebuiesc tratate cu maximă seriozitate, oferim soluții complete, de ultimă generație, responsabile și profesionale menite să răspundă nevoilor de securitate ale clienților noștri.