Reprezentant vanzari zonal

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- identificarea rapida a oportunitatilor de dezvoltarea a afacerii si contactarea potentialilor clienti;
- stabilirea de intalniri, prezentari si negocieri ale ofertelor privind serviciile oferite de companie;
- realizarea cifrelor de vanzari stabilite;
- gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona deservita: Zona de Vest si Ungaria

CERINTE

- experienta in domeniul vanzarilor minim 1 an (constituie un avantaj experienta in domeniul constructiilor / amenajari interioare);
- putere de convingere, proactivitate, dinamism, orientare catre rezultate;
- spirit de negociator;
- studii superioare in domeniul constructiilor, tehnice constituie un avantaj,
- permis de conducere, categ. B;
- cunostinte de limba maghiara.

BENEFICII OFERITE

- pachetul salarial se va stabili in urma interviului (va fi format dintr-un salar fix + procent din incasari);
- masina de serviciu;
- telefon de serviciu;
- program de lucru: 09.00 – 18.00

Daca esti interest, asteptam CV-ul tau la adresa: office@evolution-hcc.ro. Ne poti contacta pentru mai multe informatii la numarul de telefon : 0737141459

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.