Reprezentant vanzari Showroom

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, tehnologii moderne si utilaje performante.

Responsabilitati:
- Acordarea asistentei tehnice si comerciale clientilor;
- Incasarea contravalorii marfurilor;
- Cunoasterea si respectarea regulamentului si procedurilor firmei;
- Primirea comenzilor, centralizarea si organizarea livrarii acestora;
- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii positive cu clientul;
- Implementarea sarcinilor trasate de catre directorul magazinului;
- Pastrarea magazinului in perfecta stare.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- Experienta intr-o pozitie similara;
- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte de LIMBA MAGHIARA - obligatoriu.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Seriozitate;
- Prezenta placuta si draguta in servirea clientilor, interesata spre a rezolva necesitatile si urgentele in timp util;
- Perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
- Salarizare motivanta;
- Reale posibilitati de avansare;
- Se ofera training;
- Mediu de lucru placut;
- Program de lucru de Luni-Vineri, 09:00-17:30.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!