Reprezentant vanzari

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un importator unic in Romania, care activeaza pe piata romaneasca din anul 2002, avand o gama de peste 2.000 de produse cum ar fi: aparate audio profesionale, scule, accesori si multe altele.

Responsabilitatile postului:
- Mentinerea relatiei cu clientii actuali ai companiei;
- Prospectarea pietei si identificarea de noi client;
- Stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii si promovarii produselor si serviciilor;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti;
- Relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora.

CERINTE

- Studii medii/superioare
- Cunostinte minime de utilizare PC;
- Experienta in vanzari de minim 2 ani;
- Disponibilitatea pentru deplasari in afara judetului 1-2 saptamani/luna;
- Limba Maghiara – constituie avantaj;
- Permis cat. B.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Seriozitate;
- Credibilitate;
- Optimism;
- Dinamism.

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru: Luni-Vineri, 08.45-17.00;
- Salarizare motivanta;
- Comision din vanzari;
- Al 13 salar;
- Posibilitatea unei excursii intr-o tara straina, in functie de realizarile dobandite;
- Sanse reale de promovare in functie;
- Masina de serviciu, telefon si laptop.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro
Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!