Reprezentant/-ă Teritorial/-ă

Bravo Tools Kft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firmă de industrie maşini unelte cu sediu în Oradea caută reprezentant/-ă teritorial/-ă pentru vizitarea firmelor partenere.

Activităţi principale: căutarea noilor parteneri şi menţinerea legăturii cu cele existente, colectarea şi prelucrarea informaţiilor actuale de pe piaţă, monitorizarea concurenţei şi a preţurilor, pregătirea rapoartelor zilnice.

Începerea activităţii: ianuarie 2016.

CERINTE

În caz de reprezentanţi din partea Nord-Vestică a României: domiciliu în Oradea sau Satu Mare. În caz de reprezentanţi din partea Sud-Vestică a României: domiciliu în Oradea, Arad sau Timişoara. În caz de reprezentanţi din partea centrală a României: domiciliu în Sibiu, Braşov, Piteşti.
Cunoaşterea limbii maghiare.
Precizitate în muncă, punctualitate, fire veselă.
Persoană cu bună abilitate de comunicare, orientată către client.
Comportare dezinvoltă.
Înfăţişare elegantă.
Abilitate de a lucra independent.
Experienţă în comercializare.
Cunoştinţe de bază în programul MS Office
Internet search
Permis de conducere cat. B
Experienţă de conducere min. 3 ani fără accident
Loialitate către conducere

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, maşină şi telefon de serviciu.

Este o firmă specializată în fabricarea şi ascuţirea de scule aşchietoare.