RECEPTIONERA-SECRETARA

Lechpol Electronic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Cautam pentru angajare, o persoana dinamica si responsabila, cunoscatoare a limbii romana, engleza si maghiara (scris si vorbit) pentru activitati de receptie.
Absolventa de liceu, minim cu bacalaureat
Cunostinte bune de operare PC: MS Office (Word, Excel = utilizare avansata), Outlook, Internet
Persoana responsabila, proactiva, eficienta, cu o buna capacitate de procesare a informatiilor
Buna organizare, precizie si atentie la detalii;
Seriozitate, spirit de echipa, comunicare usoara, flexibilitate si adaptare rapida

CERINTE

Responsabilitatile postului

Preia solicitarile colaboratorilor companiei distribuindu-le corespunzator catre fiecare department
Copiaza / redacteaza / scaneaza si arhiveaza diferite materiale
Gestioneaza corespondenta (e-mailuri, scrisori, faxuri, colete, registrul documentelor de intrare/iesire)
Asigurarea de protocol
Asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Mediu de lucru profesionist, activ dar destins, intr-o echipa tanara
Se ofera pachet salarial motivant, tichete de masa, asigurarea transportului la sediul firmei, training de specialitate.