Promoter/Reprezentant vanzari

Inter Gate Marketing Group Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam:

-Promoter/Reprezentant vanzari

Descrierea postului:
-promovarea si vanzarea produselor si conformitate cu standardele si politicile companiei;

CERINTE

-bune abilitati de comunicare;
-perseverenta;
-implicat;
-experienta nu este necesara.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:

-salariul fix+comision
-bonusuri;
-posibilitati reale de promovare;
-mediul tanar de lucru,placut si motivant
-traininguri de dezvoltare personala si profesionala;
-Team-Buildinguri,Contesturi,Aprecierea publica si individuala a rezultatelor.

Va rugam sa ne atasati CV-ul la anunt. Va multumim!

Nr tel 0756237047

Intergate Group este o companie specializata in vanzari si in marketing care vine in intampinarea nevoilor de promovare a unui serviciu pe piata la nivel local si regional.
Colegii nostri invata nu doar tehnici perfecte de negociere, ci au capacitatea de a lua cele mai bune decizii in orice situatie intalnita.

Alatura-te echipei noastre!