Operator tipografie/taietor

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru activeaza in domeniul tipografic, societate cu renume in finisarea hartiei si a cartonului, cu tehnologii moderne la standarde superioare. Cautam operator (femeie sau barbat), cu sau fara experienta pentru procesarea/taierea comenzilor din productie, pentru sediul din Oradea.

Responsabilitatile postului:
- Taierea materiei prime (hartie, carton, etc.), conform unor dimensiuni specifice;
- Proceseaza materia prima conform indicatiilor din comenzile de productie;
- Finiseaza produsele finite(taiere la formatul finit) conform indicatiilor din comenzile de productie;
- Pastrarea curateniei la locul de munca.

CERINTE

- Cunostinte de matematica elementara- calculi simple pt taiere la dimensiuni;
- Acuitate vizuala normala;
- Capacitate de efort fizic nivel- mediu (greutati de10-15 kg maxim).

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Acuitate vizuala buna;
- Seriozitate;
- Persoana organizata.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Decontare transport;
- Bonuri de masa in functie de vechime;
- Program de lucru: Luni-Vineri, 07:00-15:30.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!