OPERATOR TELEFONIC LIMBA MAGHIARA

CRYSTAL CALL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Operatorul va prelua apeluri telefonice cu scopul de a vinde sau promova servicii, produse, evenimente si va inregistra in baza de date informatii.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Studii liceale sau superioare
- Abilitati excelente de comunicare in limba maghiara
- Cunostinte in utilizarea calculatorului si rapiditate de operare
- Abilitati de vanzare si negociere
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, putere de convingere, seriozitate, spontaneitate

BENEFICII OFERITE

OFERTA (bonusuri, beneficii):
- Angajare cu carte de munca
- Salariu fix si bonusuri in functie de realizari, concursuri periodice cu premii
- Echipa tanara si dinamica
- Candidatii fara experienta, dar cu potential vor fi ajutati sa-si dezvolte abilitatile
- Training-uri specializate si suport continuu pentru cresterea profesionala cu o echipa entuziasta de tineri profesionisti

Crystal Call este o companie slovaca activa pe piata de servicii de call center oferind servicii complete in acest domeniu.
Multumita tehnologiei avansate si a personalului calificat care beneficiaza de instruire permanenta facem parte din elita furnizorilor de servicii de telemarketing, telesales si servicii de suport pentru clienti. Din 2004 am realizat peste 950 de proiecte si campanii pentru clienti din toata Europa.
Investim permanent in oameni, procese si tehnologie pentru a asigura un nivel maxim de performanta in serviciile oferite clientilor nostri.
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre din Romania