Operator productie PVC

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, tehnologii moderne si utilaje performante.
Angajam persoane harnice, dornice de a lucra in domeniul tamplariei si asamblarii produselor PVC.

Experienta nu este necesara, noi va invatam.

Responsabilitatile postului:
- Asamblarea tamplariei PVC conform instructiunilor de lucru;
- Respectarea programului de lucru;
- Respectarea procedurilor de lucru, a fazelor de productie, utlizarea adecvata a echipamentelor de productie;
- Pregatirea componentelor ce urmeaza a fi debitate/asamblate sau pregatite de livrare la export in conformitate cu instructiunile de lucru si comanda de productie;
- Testarea produselor finite si completarea datelor referitoare la rezultatele testelor in conformitate cu comanda cu instructiunile de lucru si comanda de productie;
- Identificarea produselor finite necorespunzator.
- Raportarea problemelor aparute in timpul productiei catre supervizorul direct;
- Mentinerea in bune conditii de functionare a echipamentelor si instrumentelor de lucru;
- Colaboreaza cu supervizorul direct si seful de hala si contribuie la imbunatatirea continua a prcesuluui de productie;
- Participa la rezolvarea problemelor de calitate impreuna cu supervizorul, seful de hala si directorul de productie.

CERINTE

- Studii medii/Scoala profesionala;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Cunostinte in utilizarea masinii de infiletat automate.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Spirit de echipa;
- Persoana energica, atitudine pozitiva;
- Aptitudini tehnice.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv: 1.797 Ron Brut;
- Bonuri de masa: 15 Ron;
- Prime de sarbatori si bonusuri;
- Program de lucru intr-un singur schimb;
- Participarea gratuita la activitati recreative (fotbal, baschet);
- Transport asigurat din Oradea la sediul firmei.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!