OPERATOR PRODUCTIE ALIMENTARA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un candidat care poate da dovada de seriozitate si eficienta. Va intra intr-o echipa tanara in care toata lumea stie ce are de facut dar toti sunt dispusi sa se ajute unul pe celalalt. Nu cerem experienta in acest domeniu, totul se poate invata intr-o perioada foarte scurta de timp

RESPONSABILITATI:
- respectarea procesului de productie
- operarea unor utilaje usoare specifice industriei alimentare
-lansarea productiei
-monitorizarea executiei productiei
-asigurarea resurselor necesare productiei
-asigrarea curateniei si respectarea normelor de igiena alimentara
-asigurarea activitatii de control al calitatii
-asigurarea activitatii de protectia muncii si PSI

CERINTE

Seriozitate
Studii medii
Igiena
Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi (6:14 /10:16 )

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv
• Bonus lunar de producție
• Ore suplimentare platite 200%
• Tichete de masă
• Transport decontat de companie
• Contract pe perioadă nedeterminată
• Petreceri de companie o data pe luna
• Tichete cadou de Crăciun și Paști sau alte ocazii

Oferim pe langa un salariu atractiv, un loc de munca stabil si in continua dezvoltare, inclusiv posibilitatea unei cresteri salariale anuale in functie de performanta individuala si de performanta companiei.