Operator productie

ANA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asamblare componente electronice.

Beneficii:
- salariu motivant + bonuri de masa
- transport decontat + bonusuri
- mediu de lucru placut si stabil

CERINTE

Se cere:
- atentie la detalii, vedere buna,
- stabil(ă) emotional
- experinta in asamblare componente electronice reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- decontare transport.

Ana Human Resources s-a fondat în Oradea, în anul 2015, din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Cu o echipă motivată, pregătită și cu experiență, ne angajăm să vă oferim suport în activitățile de resurse umane prin abordări eficiente și complete.

Valorile care ne însuflețesc sunt:

- Creativitate în găsirea soluțiilor de resurse umane
- Adaptare la specificul fiecărui business
- Dedicare și pasiune

Prețuim capitalul uman și credem în contribuția unică a oamenilor la dezvoltarea organizațiilor, motiv pentru care căutăm cea mai bună potrivire între talentul personal și oportunitățile de angajare.