Operator de Productie/Muncitor diverse lucrari.

Sc.Serplast SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajăm tânări pentru diferite lucrări,in trei schimburi, (injectari mase plastice) pe termen lung,cu cunostinte limbii maghiare, avantaj permis de conducere categoria B. Cu contract de 5 ani.

Descrierea jobului:
-Realizarea de operatii tehnologice simple pentru care a fost instruit.
- Utilizarea echipamentelor si materialelor asa cum a fost instruit.
- Semnaleaza in timp util unele neconcordante ce pot aparea in procesul de operatiune.

Aplicatii la Sfantul Apostol Andrei 12, in zilele lucratoare 9:00-17:00.
Asteptam CV scrisa cu mana, cu fotografie.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Pe termen lung
- Cunostinta limbei maghiare
- Se adapteaza usor si rapid la diverse lucrari
- Studii medii
- Experienta intr-o pozitie similara in productie este un avantaj
- Indemanare si atentie la detalii .
- Disponibilitate de lucru in schimburi (3 schimburi)
- Permis de conducere avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta :
- Pachet salarial corelat cu rezultatele
-1100 de lei brut este minimal
- Calificare la locul de munca

Firma noastră și-a început activitatea în anul 1994 în Oradea. Ne-am construit sediul firmei într-o zonă fermecată, pe malul Crişului Repede unde ne desfășurăm activitatea și în prezent. Avem 46 de angajați mereu preocupați de dezvoltarea afacerii noastre, ei desfășurându-și activitatea de producție pentru peste 900 de clienți atât în țară cât și în străinătate.

Cea mai bună calitate din Europa, la preț de producător.

Fiind producător unic brevetat, putem executa la comenzi mai mari (peste 1000 lei) și alte modele, forme și dimensiuni din brad artificial, pin artificial și aranjamente . Numai trebuie să comunicați exact despre ideea dumneavoastră.

Recent am deschis și magazinul firmei unde la prețuri foarte convenabile oferim accesorii pentru florării și pompe funebre, buchete de flori de mătase, panglici, hârtii de împachetat, lumânări de botez, articole de cadou speciale, etc.