Operator control sau montaj

S.C. VERNICOLOR S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Controlul vizual al pieselor vopsite din plastic destinate industriei auto.
Persoana ce va inspecta piesele trebuie sa le evalueze din unghiurile si distantele care sunt posibile pentru a obtine perceperea clientului final, pozitia fiind verticala, se lucreaza in picioare.
Montajul pieselor pe suporti sau pe linia automata de vopsire.
Spirit de observaţie, rigurozitate, conştiinciozitate, corectitudine şi acurateţe pentru respectarea prescripţiilor gamelor de lucru specifice.
Orar:
Luni – vineri, 3 schimburi dupa cum urmeaza
1 saptamana schimbul 1: orele 06 : 14
1 saptamana schimbul 2: orele 14 : 22
1 saptamana schimbul 3: orele 22 : 06

CERINTE

- Persoane dinamice, organizate, perspicace si responsabile
- Acuitate vizuala foarte buna si capacitate de concentrare si luare de decizii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Bonuri de masa
Transport gratuit din Oradea si de pe ruta Toboliu cu autobuze proprii

SC Vernicolor este o societate cu capital francez, care are ca obiect de activitate decorarea pieselor de plastic, avand clienti principali nume mari din industria automobilismului, din intreaga Europa.