Muncitor necalificat - ambalare

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil cu ambalarea pieselor pentru import si export
- verifica functionalitatea echipamentelor de ambalare
- verifica calitatea pachetelor si elimina produsele defecte

CERINTE

- Seriozitate, rezitenta la efort fizic.

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva, bonuri de masa, 50% transport decontat.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Clientul nostru este una din principalele intreprinderi producatoare de
piese
forjate, piese si subansamble pentru tractoare, masini agricole, constructii metalice,
din
vestul
Romaniei. Are o experienta de peste 40 ani in aceste domenii, produsele sale
impunandu-se pe
piata din Romania precum si in Ungaria, Slovacia, Austria, Germania, Franta,
Elvetia, Portugalia.