Montator termopane cu sau fara experienta

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta unul din principalii comercianti de tamplarie PVC din Bihor. Cautam persoane pentru echipele de montaj, in Oradea, cu sau fara experienta, salarizare motivanta cu perspective in domeniu.

Rolul tau:
- Pregatirea materialelor necesare de lucru;
- Urmarirea planului si deplasarea zilnica la clienti pentru montaj;
- Colaborarea in permanenta cu superiorul pentru necesarul de materiale;
- Asamblare, montaj executie lucrari la cele mai inalte standarde;
- Ai o atitudini pozitiva fata de client;
- Verificarea pieselor montate, cu interventie prompta si indicarea instructiunilor de folosire corecta.

CERINTE

Serios si disciplinat in munca – punem accentul mai mult pe atitudine decat pe experienta;
- Atitudine pozitiva fata de colegi si clienti;
- Viteza de reactie, flexibilitate, agilitate;
- Dornic de munca, ai sau nu experienta in domeniu;
- Permis de conducere Cat.B – nu este cerinta obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant pe toata durata anului. Ai parte fixa si castig propriu din fiecare piesa montata;
- Contract pe perioada nedeterminata. Nu exista pauze pe parcursul anului;
- Fara experienta: peste 2200ron net + bonuri de masa si transport decontat;
- Experienta si eficacitatea, sunt recompensate pe masura;
- Cu cat esti mai muncitor, mai serios si mai implicat, cu atat vei avea mai multe avantaje;
- Program de lucru: luni-vineri, 07:30-17:00;
- Daca efectuezi deplasari, asiguram diurna si cazarea.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!