Montator Tamplarie PVC

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Pregatirea sculelor si materialelor necesare conform schitei tehnice pentru buna desfasurare a activitatii la inceput de lucrare
2.Asigurarea transportului materialelor la frontal de lucru, magazie
3.Elaborarea si tinerea evidentei zilnice a necesarului de consumabile
4.Participarea si semnarea procesului verbal de receptie si garantie, la terminarea lucrarii, alaturi de seful ierarhic si beneficiar
5.Verificarea calitatii

Aptitudini necesare ocuparii postului:
1.Apt pentru transportul materialelor
2.Apt pentru munca la inaltime
3.Abilitate de comunicare si munca in echipa
4.Agilitate si flexibilitate

CERINTE

1.Experienta minim 1 an
2.Seriozitate
3.Permis de conducere Cat.B constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

1.Salarizare deosebita
2.Bonuri de masa
3.Bonusuri

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!