Masinist (macaragiu) pod rulant

SIMBETON SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

SIMBETON SA
Oradea - str. Uzinelor nr. 12
Producator de elemente prefabricate din beton

Organizează selecţie de personal pentru:

- MASINIST (MACARAGIU) POD RULANT

Responsabilitati:
• Pregatirea si verificarea utilajului pentru lucru;
• Efectuarea operatiilor de incarcare, transport si descarcare, respectand instructiunile tehnologice de lucru, instructiunile de exploatare si intretinere utilaje si instructiunile de protectia muncii specifice postului;
• Semnalizarea defectiunilor aparute si participarea la reparatiile urgente a utilajului exploatat.

CERINTE

Candidatul ideal:
• autorizatie ISCIR
• minim 2 ani experienta in domeniu
• constituie avantaj persoanele care au lucrat intr-o hala de productie

BENEFICII OFERITE

Se ofera contract individual de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba, conform legii, pachet salarial competitiv (tichete de masa, decontare transport la si de la locul de munca, alte facilitati conform CCM) oportunitati de instruire si dezvoltare personala.

Program de lucru - 7:00 - 15:00

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.