Manager Marketing

studio adidume srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
- Analizeaza saptamanal activitatea de vanzari, intocmirea rapoartelor şi propune solutii in vederea imbunatatirii activitatii de vanzari;
- Identifica, contacteaza si dezvolta relatii cu noii clienti in vederea ofertarii, negocierii si finalizarii contractelor;
- Propune planuri de actiune in vederea cresterii vanzarilor si a obtinerii de profit.
- Urmărește și dezvoltă rezultatele echipei, oferă feedback individual specific în scopul dezvoltării competențelor.

CERINTE

Abilitati:
- Abilitati de a realiza contacte externe;
- Orientarea actiunilor proprii spre atingerea obiectivelor;
- Abilitatea de a identifica noi oportunitati;
- Excelente abilitati de comunicare, organizare, relationare, negociere si convingere;
- Abilitatea de a coordona acțiunile subordonatilor în direcția dorită.
- Perseverenta, spirit de initiativa, ambitie;
Cerinte:
- Studii superioare
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Capacitate de a coordona și a conduce o echipă
- Capacitate de a lua decizii și de a seta priorități
- Abilități de planificare și organizare
- Inițiativă și perseverență în depășirea obstacolelor
- Operare PC ( pachetul office )
- Experienta in pozitie similara de minim 1 ani asigura un avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Pachet salarial motivant;

SC STUDIO adidume SRL este o companie cu capital integral privat, avand ca obiect de activitate servicii fotografice si videografice.