LUCRATOR COMERCIAL JYSK

NORDIC INVESTMENTS FUND RETAIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazinul JYSK din Oradea - Episcopia cauta o persoana pe perioada determinata pentru a se alatura echipei.

Noul nostru coleg se va ocupa de:
- consilierea clientilor;
- incasari;
- ambalarea produselor;
- aranjarea marfurilor in magazin;
- asigurarea ordinii si curateniei in magazin.

CERINTE

Ca sa te alaturi echipei noastre vei avea nevoie de:
- abilitati de relationare cu clientii;
- orientare spre rezultate;
- atentie la detalii;
- abilitati de relationare si munca in echipa;
- atitudine deschisa, sociabila;
- seriozitate;
- cunostinte de baza despre bunurile destinate casei si gradinii.

BENEFICII OFERITE

Daca ai calitatile necesare si disponibilitatea de a te alatura echipei noastre noi iti oferim:
- Oportunitatea de a te alatura unei companii aflate in plina expansiune si de a fi membrul unei echipe dinamice;
- Salariu competitiv si un loc de munca atractiv si sigur.