Lucrator comercial Cinema Palace Oradea

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala cu domeniu de activitate “operator cinematograf” lider pe piata locala, cu o orientare proclient, cu o echipa tanara si dinamica, in continua dezvoltare, care are ca target principal, oferirea de servicii de cea mai inalta calitate si confort.

In acest sens dorim sa avem o echipa tanara, dinamica, perseverenta, atenta la detalii si necesitati care sa fie capabila sa ofere clientilor nostri serviciile si confortul necesar pentru a se bucura de o experienta unica in locatia noastra.

Principalele atributii:
-vanzarea de bilete de film si informarea clientilor in ceea ce priveste spectacolele din program
- vanzarea si gestionarea produselor din incinta cinematografului,
- tratarea cu respect a clientilor,
- asigurarea confortul necesar vizionarii proiectiilor in cele mai bune conditii,
- monitorizarea rezervarilor onorate.

CERINTE

Daca doresti sa te alaturi echipei noastre, noi ne dorim sa ai urmatoarele calitati:
- Persoana activa, flexibila, comunicativa, cu dictie,
- Persoana educata, ingrijita, atenta la nevoile clientului,
- Studii minime finalizate
- Experienta in vanzari (avantaj)
- Limba engleza

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet de salarizare atractiv + bonuri de masa,
- training de specialitate,
-bonus de performanta
- munca intr-un mediu placut, cu reale posibilitati de dezvoltare a carierei.