Lacatus Confectii Metalice

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta un atelier de traditional de Confectii metalice in Oradea :- porti, garduri, balustrade, corpuri de iluminat (candelabre, aplice, felinare), accesorii decorative si functionale, mobilier de interior si exterior, cu elemente unice, veritabil forjate, in combinatie cu lemn, sticla, tapiterie intr-un design unicat etc.
Cautam in echipa atelierului, un Lacatus Mecanic /sudor pentru executare confectii metalice.

Responsabilitatile Postului:
- Executa diverse piese, forme in atelier dupa schita;
- Debitare, asamblare, finisare comenzi;
- Studiaza comenzile si verifica necesarul de material;
- Respecta cu strictete schita , comanda clientului;
- Participa la montaj impreuna cu echipa;

CERINTE

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii medii sau superioare in domeniul tehnic;
- Cunostinte desen tehnic, geometrie, aparatura in domeniu;
- Cunostinte procedee de sudura ;
- Experienta in lacatuserie – minim 5 ani in domeniu;
- Persoana dinamica, activa cu initiativa;
- De preferat domiciliu in Oradea ;
- Se accepta cu pensie, drept de munca 4 ore , indiferent de varsta;
- Avantaj permis cat.B

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv in functie de experienta si performanta : - se discuta de la 2000 ron net in sus;
- Crestere treptata a salariului in functie de rezultate;
- Atelierul este in Oradea, se ofera si autoturism;

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!