JUNIOR MANAGER Departament Comercial - Sediul Central ORADEA

Benvenuti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei un job relaxant, într-o atmosferă modernă, plină de culoare și bună dispoziție, în domeniul fashion, unde vei învăța secretele pantofilor?
Dacă răspunsul este DA și îndeplinești calitățile de mai jos, atunci te așteptăm în Echipa BENVENUTI.

Descrierea jobului
Coordonează relația comercială cu partenerii de afaceri.
Lansează comenzile de marfă și participă la negocierile necesare pentru finalizarea comenzilor.
Urmărește statusul comenzilor și al produselor din momentul lansării în producție până la vânzarea integrală a acestora.
Lansează comenzile de transport al produselor și menține buna comunicare cu transportatorii.
Comunică cu toate departamentele din cadrul companiei, în mod cât mai eficient, pragmatic și simpatic.
Poate participa la deplasările în străinătate (Italia), la expozițiile de prestigiu din domeniu sau la showroom-urile partenerilor noștri.
Se încarcă cu fericire și bună dispoziție în fiecare zi, pentru că va fi în mijlocul noilor trenduri de pantofi și poșete, deci “fashion is passion”.
Cv-ul tău trebuie să fie obligatoriu însoțit de o poză (de preferat a ta).
Postul poate fi al tău indiferent dacă ești fată sau băiat.

CERINTE

Ești candidatul ideal dacă:
Ai absolvit studii superioare
Ai capacitate de adaptare, învățare rapidă, atenție distributivă, atenție la detalii
Ești o persoană eficientă, perseverentă, dinamică, flexibilă, cu spirit de inițiativă și cu atitudine pozitivă
Ești o persoană integră, punctuală, disciplinată
Ai capacitate de analiză, sinteză și stabilire a priorităților, gândire logică și abilități de comunicare și relaționare
Vorbești și scrii foarte bine limba engleză
Știi limba italiană – ai un avantaj la interviu
Cunoști și stăpânești bine pachetul MS Office

BENEFICII OFERITE

Oferim premiu de instalare, salariu lunar atractiv , megareduceri la achiziționarea de pantofi și poșete, contract pe termen lung, premii de sărbători, training-uri, munca într-o echipă tânără și optimistă, și multe alte beneficii.

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 48 de magazine, in Bucuresti (10), Cluj Napoca (4), Timisoara (2), Brasov (2), Iasi (3), Constanta (2), Oradea (2), Pitesti (2), Ploiesti (2), Craiova, Satu Mare, Bacau, Tirgu Mures, Deva, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Rm. Valcea, Arad, Braila, Focsani, Buzau, Galati, Sibiu, Targu Jiu si Drobeta Turnu Severin. Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, vizam segmentul de clienti cu venituri medii si peste.