Junior Designer

Zaor Studio Furniture

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un nou membru al familiei Zaor care ar putea sa ni se alature in calitate de Junior Designer
Vei lucra cu echipa noastra de design la vizualizarea conceptelor si ideilor noastre. Cautam pe cineva capabil sa conceapa idei si solutii atat pentru comunicare interna cat si externa.
Candidatul ideal trebuie sa fie absolvent sau se afla in anul terminal al unei scoli de arhitectura, design industrial (design graphic):
- Creeaze modele, concepte si desene;
- colaboreze cu membri echipei creative si sa participe la activitati de echipa de brainstorming;
- aiba un simt al esteticii si al detaliilor;
- sa il atraga lucrul cu lemnul;
- sa gaseasca solutii pentru realizarea ideilor noastre de design.

CERINTE

- 3D, realizarea design-ului la produse, fotografie(cunostinte in webdesignar fi bine);
- Cunoasterea programelor SolidWorks, Autocad, Photoshop, InDesign;
- Are experienta cu lucrul in echipa si capacitatea de a lucra singur;
- Capacitati interpersonal si organizatorice foarte bune;
- Sa scrie si sa vorbeasca fluent limba engleza, germana sau franceza.

BENEFICII OFERITE

- Sa faci parte dintr-o firma internationala in domeniul professional-audio
- posibilitatea de a-ti dezvolta talentul si potentialul creativ
- oportunitatea de a lucra pe proiecte interesante in cadrul unei firme in crestere
Candidatii interesati pot trimite CV si scrisoare de motivatie la olga@zaor.de
- pachet salarial interesant si posibilitatea de a continua studiile
- flexibilitate a programului de lucru: 2-3 zile de lucru la fabrica noastra din Salard, jud Bihor.

Zaor este o intreprindere internationala in crestere rapida in domeniul afacerilor audio profesionale cu sediul in Salard, jud. Bihor. Suntem specializati in fabricarea mobilierului tehnic pentru studiouri, oferind solutii pentru proiecte simple mergand pana la proiecte complexe, exclusiviste, oferind produse de serie si produse custom-made.