Instalator

Ana HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare este o firmă românească cu sediul în Oradea, având o experiență de mai bine de 17 ani în domeniul construcțiilor de piscine din polipropilenă și beton armat, placate cu mozaic din sticlă și fiind una dintre cele mai bine cotate firme în acest domeniu.

CERINTE

Candidatul ideal
Persoană serioasă și conștiincioasă (cu sau fără experiență),
Capacitate și dorință de învățare și specializare pe acest domeniu,
Permis de conducere cat B,
Disponibilitate pentru delegații.

BENEFICII OFERITE

Se oferă
Diurnă pentru delegații,
Program de lucru luni-vineri orele 8-16,
Stabilitate și mediu de lucru plăcut.

Ana Human Resources s-a fondat în Oradea, în anul 2015, din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Cu o echipă motivată, pregătită și cu experiență, ne angajăm să vă oferim suport în activitățile de resurse umane prin abordări eficiente și complete.

Valorile care ne însuflețesc sunt:

- Creativitate în găsirea soluțiilor de resurse umane
- Adaptare la specificul fiecărui business
- Dedicare și pasiune

Prețuim capitalul uman și credem în contribuția unică a oamenilor la dezvoltarea organizațiilor, motiv pentru care căutăm cea mai bună potrivire între talentul personal și oportunitățile de angajare.