Inspector / Manager resurse umane

SC JMI RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Recrutare si selectie de personal
• Intocmirea pontajelor, a statelor de plata conform pontajelor, generarea declaratiei 112
• Intocmirea contractelor de munca, acte aditionale
• Gestionarea bazei de date a angajatilor in programele REVISAL si Expert
• Intocmirea dosarelor de personal
• Cunoasterea legislatiei in domeniul de personal – salarizare, informarea conducerii cu privire la modificarile intervenite
• Intretinerea relatiei cu autoritatile ITM, AJOFM
• Executarea oricaror altor dispozitii legate de departamentul de resurse umane

CERINTE

2-3 ani experienta de manager/generalist HR.
Persoana dinamica, atitudine proactiva, abilitati de comunicare si interrelationare, diplomatie.
Cunostinte avansate de limba engleza.
Cunostinte solide de legislatia muncii.
Atestat manager / inspector resurse umane

BENEFICII OFERITE

Salariul se va negocia in urma interviului in functie de abilitati si expertize
Bonuri de masa
Decont transport
Telefon de serviciu
Prime

DESCRIEREA FIRMEI

Tipografie