Inginer specializat in tricotaje (confectie)

MOBIENTE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea sectii tricotaje (confectie)
- Planificarea graficelor de executie
- Stabilirea timpilor necesari executarii fazelor de productie
- Asigurarea documentatia tehnica a modelului
- Pregatirea fiselor tehnice si a foilor de lansare
- Asistarea personalului in sectia de productie
- Acordarea de consultanta tehnica
- Respectarea calitatii in productie
- Preocuparea pentru cresterea productivitatii
- Urmarirea realizarii productiei programate si incadrarea in grafice de executie

CERINTE

- Inginer cu experienta in domeniul tricotajelor
- Experienta in productie
- Cunostinte avansate in domeniul tricotajelor

BENEFICII OFERITE

Se asigura conditii de munca deosebite si posibilitati de castig in functie de realizari. Personalul angajat beneficiaza periodic de stimulente financiare.

Detalii si informatii se pot obtine la sediul societatii din Oradea, str. Alexandru Vlahuta nr. 70 in zilele de luni - vineri, orele 08:00 - 17:00 si la telefon 0259.418.519, 0259.447.258, 0749.500.100

Infiintata in 1995, societatea are o bogata experienta in domeniul tricotajelor si confectiilor si reprezinta unul dintre cei mai importanti producatori din tara cu capital integral romanesc.

Calitatea produselor executate de MOBIENTE S.R.L. este recunoscuta si apreciata la nivel international iar produsele fabricate sunt destinate exportului.

Compania a implementat un program de investitii din fonduri proprii si prin programul POR, finalizat in toamna anului 2014 si are in pregatire un nou program pentru perioada imediat urmatoare.

Prin investitiile efectuate, societatea a creat noi locuri de munca.