INGINER SISTEME INFORMATICE

Nexia Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cablarea, instalarea şi mentenanţa instalaţiilor de curenţi slabi: date – voce, sisteme de supraveghere video, sisteme alarmă, detecţie incendiu, control acces, sonorizare, abdatarea programelor și configurațiilor de echipamente existente

CERINTE

- Absolvent studii superioare cu profil tehnic
- Experiență în rețelistică
- Cunoșterea, susținerea și dezvoltarea de soluții IT&C
- Deținerea de calificări și certificari constituie un avantaj
- Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

-Pachetul salarial în funcţie de abilităţile candidatului
-Bonusuri în funcţie de performanţă
-Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare şi posibilitatea de dezvoltare profesională
-Integrarea într-o echipă tânără, cu mediu de lucru profesionist şi modern

Compania NEXIA CONSULTING din Oradea, furnizor de servicii, soluţii şi produse în domeniul IT şi al telecomunicaţiilor