INGINER PROIECTANT

SMART HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intocmeste documentatia tehnica necesara pentru executarea in productie a modelelor noi;
• Pregăteste si realizeaza documentaţile complete pentru produsele ce urmează a fi lansate apoi în producţie;
• Realizeaza manuale tehnice de montare pentru produsele fabricate;
• Realizeaza optimizari ale produseler existente cu scopul de a eficientiza procesul de productie si de a reduce costurile de fabricaţie

CERINTE

• Studii superioare in domeniul tehnic;
• Experienta in proiectare in AUTOCAD 2D SI 3D de cel putin 1 an de zile;

BENEFICII OFERITE

Oferim pachet salarial motivant.

SMART HR a luat fiinta in 2004 numarandu-se printre primele companii de resurse umane din Oradea. Portofoliul nostru cuprinde organizarea de cursuri de initiere si specializare ca si recrutor, servicii de recrutare si plasare personal, executive search, consultanta in managementul resurselor umane si consiliere in perioada de tranzitie in cariera.

Mai multe informatii pe pagina de facebook a firmei SMART HR ORADEA.