INGINER PROCES

SMART HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa se asigure ca toate informatiile privind productia sunt corect structurate si monitorizate
• Implementarea tuturor schimbarilor cerute de client si respectarea termenelor acestora
• Sa asigure compatibilitatea cu regulamentele, procedurile companiei, clientilor, furnizorilor
• Crearea si implementarea tuturor proceselor necesare desfasurarii, activitatii de productie, elaborarea metodelor si instructionilor de lucru, in conformitate cu sistemul de calitate al companiei
• Responsabil de documentatia privind procesul tehnologic
• Sa asigure optimizarea permanenta a procesului de productie, prin cresterea eficientei, eliminarea pierderilor si imbunatatirea conditiilor de munca
• Identificarea echipamentelor necesare desfasurarii activitatii pe liniile de productie

CERINTE

Studii superioare in domeniul tehnic
• Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj
• Utilizare PC-MS Office
• Cunoasterea limbii Engleze - nivel avansat
• Capacitate de comunicare;
• Flexibilitate;
• Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial: salariu motivant, bonus de performanta, tichete de masa, etc.

SMART HR a luat fiinta in 2004 numarandu-se printre primele companii de resurse umane din Oradea. Portofoliul nostru cuprinde organizarea de cursuri de initiere si specializare ca si recrutor, servicii de recrutare si plasare personal, executive search, consultanta in managementul resurselor umane si consiliere in perioada de tranzitie in cariera.

Mai multe informatii pe pagina de facebook a firmei SMART HR ORADEA.