Gestionar

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, tehnologii moderne si utilaje performante.

Responsabilitatile postului:
- Pregatirea produselor pentru livrare, eliberarea marfii din depozit conform fisei de incarcare primita de la coordonatorul de transport;
- Respectarea instructiunilor de lucru referitoare la ambalarea si etichetarea produselor;
- Raspunde de pastrarea corespunzatoare calitativa si cantitativa a marfurilor din depozit sesizand directorul asupra oricarei neregului, lipsa sau deteriorare;
- Sesizeaza coordonatorul de transport asupra oricarei nereguli in legatura cu marfa aferenta fisei de incarcare;
- Obligatia de a asista la scanarea marfii in momentul incarcarii pe masina;
- Asigura incarcarea si descarcarea camioanelor, precum si securizarea marfii incarcate pe camion, impreuna cu conducatorii auto;
- Nu permite accesul persoanelor neautorizate in spatial de depozitare;
- Participa la inventarierea generala si totala a marfurilor din gestiune.

CERINTE

- Studii medii;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Cunostinte operare PC – nivel mediu;
- Experienta relevanta ca si gestionar.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Seriozitate;
- Persoana energica, atitudine pozitiva;
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Cresterea salariului dupa primele 3 luni;
- Program de lucru intr-un singur schimb;
- Transport asigurat din Oradea la sediul firmei;
- Prime salariale.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!