Frizer, Frizerita

Salon Mistique

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate, atat tehnic cat si estetic;
- Diagnostic si recomandare de produse profesionale catre clienti;
- Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
- Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
- Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
- Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
- Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana tanara, placuta, pasionata de meseria sa, cu aptitudini profesionale. Experienta candidatului trebuie sa fie de minim 1 an, iar existenta unui portofoliu de clienti, desi nu este obligatorie, sporeste sansele candidatului.

BENEFICII OFERITE

Chirie lunara 75 E scaun

Informatii la 0741.071.525

Salonul este deschis din 2003, este situat in centrul orasului si are servicii de: frizerie, hair-styling, coafor, manichiura-pedichiura, cosmetica si masaj.