FREZOR

COMAU ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

FREZORUL pune in functiune, regleaza, programeaza si repara componentele mecanice ale masinilor individuale de productie
Executa lucrări de frezare prin procedeul de prelucrare prin aşchiere a suprafeţelor plane (orizontale, verticale sau nclinate), a suprafeţelor curbe, a profilelor de diferite forme, pe maşini de frezat, cu ajutorul unei freze (frezare liberă sau periferică, frontală, completă sau incompletă).

CERINTE

–Studii medii/scoala profesionala cu profil tehnic;
–Cursuri de pregătire: curs de calificare/ de perfectionare in meseria de prelucrător prin aşchiere sau altele nrudite;
–Cunoştinte de desen tehnic;
–Cunoştinţe ale fazelor de prelucrare a metalelor;
–Competenţe şi disponibilitatea de a lucra pe mai multe tipuri de maşini-unelte;
-Disponibilitate lucru in 3 schimburi

BENEFICII OFERITE

Un sistem de retribuţie motivant, training la locul de munca, transport,bonuri, asigurare medicala, multiple alte beneficii.

*Pachet de relocare la Oradea

COMAU Romania este filiala romaneasca a grupului COMAU S.p.A., parte componenta a Grupului FIAT.
COMAU S.p.A., cu sediul in Italia este o companie cu peste 14 000 de angajati in 13 tari. In Romania, Comau este prezent de peste 15ani, avand in momentul de fata peste 400 de angajati.
Activitatea de baza din Romania consta in proiectarea, executarea, controlarea si punerea in functiune a echipamentelor si dispozitivelor pentru liniile de asamblat caroserie din industria auto.

Site COMAU : www.comau.com