FORJOR/sau Muncitor necalificat pt calificare Forjor

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- diverse activitati executive in cadrul atelierului de forja
- deserveste utilajele, conform instructiunilor tehnologice si de lucru, din atelierul de forja
- raspunde de aplicarea instructiunilor tehnologice, pe tot fluxul de fabricatie a pieselor forjate

CERINTE

- Studii medii- minim 8 clase sau Scoala Profesionala in domeniu
- Muncitorii necalificati se pot califica la locul de munca pe meseria de „Forjor”

BENEFICII OFERITE

- Salarizare: 1000ron + 15% spor + 50ron spor pentru mediu + bonuri de masa
- Transport integral decontat
- O mancare rece pe zi
- Apa minerala la discretie si ½ lapte /zi
- Prime de concediu si spor de fidelitate

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!