Fierar betonist

Simbeton SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Citirea si respectarea cu strictete a proiectelor de executie si a planurilor de armare.
• Identificarea sortimentelor de otel-beton.
• Fasonarea armaturilor de otel-beton cu ajutorul mijloacelor manuale si/sau mecanizate.
• Legarea barelor pentru obtinerea carcasei de armatura.
• Montarea, asezarea si fixarea armaturilor in elementele de fabricatie, conform proiectului de executie.

CERINTE

• Absolvent de scoala profesionala sau medie
• Seriozitate, operativitate, corectitudine, ambitie
• Spirit de initiativa si buna organizare
• Constituie avantaj persoanele care au lucrat intr-un atelier de armaturi sau hala de productie elemente prefabricate din beton.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Se ofera contract individual de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba conform legii, pachet salarial competitiv (tichete de masa, decontare transport la si de la locul de munca, alte facilitati conform CCM) oportunitati de instruire si dezvoltare personala.

Program de lucru - 7:00 - 15:00

CV-urile se depun la sediul societatii din Oradea, str. Uzinelor nr.12 sau per e-mail la: atocai@macon.ro, secretariat.macondeva@gmail.com. Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati telefonic la nr. 0359-315130 sau 0359-315114.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator elemente prefabricate din beton.